ODTÜ TEKNOKENT BİGG Başvuruları Devam Ediyor!

ODTÜ TEKNOKENT BİGG Başvuruları Devam Ediyor!

  • 03-03-2021
  • 2020 Haberleri

ODTÜ TEKNOKENT girişimcilerin fikirlerini olgunlaştırmak, TÜBİTAK BİGG desteğine ulaşmalarını sağlamak ve ülkemiz için katma değeri yüksek büyüme potansiyeli olan işlerin ortaya çıkmasına vesile olmak üzere 5 farklı konsorsiyum ile girişimci adaylarının yanında!

TÜBİTAK BİGG sürecinde her iş fikri alanına uygun güçlü iş birlikleri ile girişimcilik serüveninizi desteklemek üzere buradayız.
 
BiGG3
Dijitalleşme, İletişim ve Akıllı Üretim Sistemleri alanları odaklı başvuruların öncelik verildiği BiGG3’te ODTÜ TEKNOKENT, Arçelik Garage ve KWORKS kaynakları bir araya gelmekte, geniş iş ağı ve alandaki tecrübeleri ile TÜBİTAK 1512 Teknogirişim Sermaye Desteği Programı için girişimcilere kapsamlı bir güç sağlamaktadırlar.
Bigg-3.com
 
BİGGBio
Yaşam Bilimleri, Biyoteknoloji ve Sağlık Teknolojileri alanındaki iş fikirlerinin 1512 Teknogirişim Sermaye Desteği’ ne ulaşmaları için kurgulanan BİGGBio, alanda söz sahibi ve geniş iş ağına sahip olan ODTÜ TEKNOKENT ve ReDis Innovation tecrübesi ile girişimcilere en yetkin eğitim ve mentorluk hizmetlerini sunmaktadır.
Bigg-bio.com
 
BİGGED
Eğitim Teknolojilerinin odaklanıldığı, MEF Üniversitesi’nin alandaki seçkin yetkinliği ve ODTÜ TEKNOKENT’in teknik altyapı ve tecrübesi ile kurgulanan BİGGED programı eğitim teknolojileri ile ilişkili girişimcilere 1512 numaralı Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı’na ulaşma yolunda doğru adres olmaktadır.
Bigg-ed.com
 
BİGGM
Akıllı ulaşım teknolojileri odaklı geliştirilen iş fikirlerine ev sahipliği yapmak isteyen BİGGM, ODTÜ TEKNOKENT ve Bilişim Vadisi’nin güçlü altyapısı ve tecrübesi ile 1512 Teknogirişim Sermaye Desteği’ nin akıllı ulaşım teknolojileri için en etkili başvuru noktası haline gelmektedir.
Bigg-m.com
 
T-BİGGY
Sürdürülebilir Tarım ve Beslenme odaklı iş fikirlerinin ODTÜ TEKNOKENT ve Yaşar Üniversitesi’nin tecrübesi ve geniş iletişim ağından faydalanarak 1512 Teknogirişim Sermaye Desteği’ ne ulaşması için kurgulanan T-BİGGY başvurularını beklemektedir.
Tbigg-y.com
 
Programlar için son başvuru tarihi 15 Mart 2021.
 
Siz de güçlü iş birlikleri ile TÜBİTAK 1512 Teknogirişim Sermaye Desteği Programı’ndan yararlanarak 200.000 TL ‘ye kadar geri ödemesiz hibe ile iş fikrinizi hayata geçirmek için hadi acele edin!